ZESTAWY PREZENTOWE

Niedługo Święta!

Już teraz warto zastanowić się nad tym co w tym roku będziesz chciał(a) podarować swoim bliskim, kontrahentom, pracownikom, znajomym. Jeżeli chcesz aby Twój prezent sprawił radość, okazał się czymś wyjątkowym i oryginalnym warto podarować coś czego nie kupisz w markecie, dyskoncie ani nie znajdziesz na każdej sklepowej półce.

Podaruj coś co nie jest wytworem masowej, taśmowej, wielkonakładowej produkcji. Postaraj się zarazem aby ten produkt był pomysłem trafionym – takim, który obdarowany na pewno wykorzysta lub po prostu ZJE ZE SMAKIEM:-)

Możemy Ci w tym pomóc! Odwiedzając naszą kawiarnię / sklep z czekoladą możesz nie tylko usiąść z przyjaciółmi, delektować się dobrej jakości kawą, czekoladą na gorąco, pysznymi ciastkami. Warto również zwrócić uwagę na inne produkty, które oferujemy – w szczególności ręcznie wyrabiane trufle, praliny oraz wiele innych produktów, które mogą okazać się bardzo fajnym pomysłem na tegoroczny prezent upominek, gadżet reklamowy.

Jeżeli dotarłeś do tego momentu to znaczy, że w jakiś sposób udało nam się Ciebie zaciekawić:-) Tak więc możemy rozpocząć krótką podróż po naszych propozycjach upominków świątecznych – podzielmy je więc na kilka kategorii:-)

 

1) Gotowe zestawy prezentowe składające się z atrakcyjnego opakowania, dekoracji oraz kilku oryginalnych wyrobów:

 

ZESTAW 1 Z OWOCAMI W CZEKOLADZIE:

Zestaw składa się z opakowania – misy tekturowej w stylu eko, dekoracji w postaci „sztucznego sianka”, celofanu oraz kokardy, no i oczywiście wyrobów czekoladowych naszej produkcji: pudełka 16 ręcznie wyrabianych trufli, tabliczki czekolady z dodatkami oraz paczuszki miksu owoców kandyzowanych oblewanych w ciemnej czekoladzie.

Cena całego zestawu to tylko: 58,00 zł brutto.

ZESTAW 2 Z HERBATĄ

Zestaw składa się z opakowania – misy tekturowej w stylu eko, dekoracji w postaci „sztucznego sianka”, celofanu oraz kokardy, no i oczywiście wyrobów czekoladowych naszej produkcji: pudełka 16 ręcznie wyrabianych trufli, tabliczki czekolady z dodatkami oraz paczuszki aromatycznej herbaty.

Cena całego zestawu to tylko: 53,00 zł brutto.

 

ZESTAW 3 Z KAWĄ

Zestaw składa się z opakowania – misy tekturowej w stylu eko, dekoracji w postaci „sztucznego sianka”, celofanu oraz kokardy, no i oczywiście wyrobów czekoladowych naszej produkcji: pudełka 16 ręcznie wyrabianych trufli, tabliczki czekolady z dodatkami oraz paczuszki aromatycznej kawy ziarnistej pochodzącej z niewielkiej rzemieślniczej palarnii.

Cena całego zestawu to tylko: 66,00 zł brutto.

 

Jeżeli żaden tych zestawów nie przypadł Ci do gustu zawsze możemy przygotować dla Ciebie coś z innym składem w środku – możemy użyć do tego bakalii w czekoladzie, innych smaków czekolad, owoców w czekoladzie – np. zamiast miksu owoców samej śliwki lub imbiru w czekoladzie. Możemy nawet pokusić się o skomponowanie zestawu z winem.

2) Kategoria druga to paczki ręcznie wyrabianych trufli oraz pralin – dodatkowo z możliwością personalizacji opakowania – szczególnie w postaci opaski, która może być logowana. Ta kategoria w naszej ofercie to coś szczególnego – w krajach słynących z rzemieślniczej produkcji wyrobów czekoladowych (Belgia, Szwajcaria, Hiszpania) taki prezent postrzegany jest jako wyjątkowy, szczególny, ekskluzywny.

 

PUDEŁKO TRUFLI

Kompozycja 16 trufli czekoladowych produkowanych w 100% ręcznie, wyłącznie z naturalnych składników. Trufle produkowane na bazie tzw. ganache – czyli nadzienia, które otrzymuje się mieszając ze sobą jako składniki bazowe kuwerturę czekoladową, śmietanę oraz masło. Jest to tradycyjna metoda wytwarzania nadzienia praktykowana przez najlepszych chocolatier na całym świecie od setek lat. W tradycyjnym sposobie jej wytwarzania od tego czasu praktycznie nic się nie zmieniło – zresztą nie warto zmieniać rzeczy, które są doskonałe w swojej prostocie.

 

Cena takiego pudełka trufli to tylko 27,00 zł brutto.

Do wersji świątecznej oferujemy również opaskę dekoracyjną nawiązującą do nadchodzących świąt.

Dla osób chcących użyć pudełka trufli jako upominku firmowego możemy zaoferować stworzenie opaski z brandingiem.

PUDEŁKO PRALIN

Kompozycja 9 pralin czekoladowych produkowanych w 100% ręcznie, wyłącznie z naturalnych składników. Praliny wytwarzane są tą samą rzemieślniczą metodą co trufle, na bazie tych samych składników.

Cena takiego pudełka pralin to tylko 18,00 zł brutto.

 

Do wersji świątecznej oferujemy również opaskę dekoracyjną nawiązującą do nadchodzących świąt.

Dla osób chcących użyć pudełka pralin jako upominku firmowego możemy zaoferować stworzenie opaski z brandingiem.

3) Kategoria trzecia to pozostałe produkty, które same w sobie mogą być atrakcyjnym upominkiem lub stanowić doskonały dodatek do większych zestawów. Jeżeli masz już zaplanowany zestaw, który chcesz komuś podarować zastanów się nad urozmaiceniem go:

 

PACZUSZKĄ ATRAKCYJNIE ZAPAKOWANEJ HERBATY:

PACZUSZKĄ RĘCZNIE OBLEWANYCH CIEMNĄ CZEKOLADĄ OWOCÓW KANDYZOWANYCH:

PACZUSZKĄ BAKALII W ATRAKCYJNYM OPAKOWANIU W STYLU EKO:

TABLICZKĄ CZEKOLADY Z DODATKAMI W PUDEŁKU Z OKIENKIEM:

Mamy nadzieję, że proponowane przez nas zestawy pozwolą na zainspirowanie wielu z Was do podarowania w tym roku upominków oryginalnych, niepowtarzalnych, wytwarzanych z zaangażowanie oraz pasją:-)

CIEMNA Z BAKALIAMI

MLECZNA Z BAKALIAMI

CIEMNA Z TRUSKAWKAMI

BIAŁA Z CZARNĄ PORZECZKĄ

BIAŁA Z ŻURAWINĄ

BIAŁA Z TRUSKAWKAMI

BIAŁA CHRUPIĄCA

CIEMNA Z MIGDAŁAMI

CIEMNA CHRUPIĄCA

CIEMNA Z ŻURAWINĄ

MLECZNA CHRUPIĄCA

MLECZNA Z TRUSKAWKAMI

MLECZNA Z ORZECHAMI LASKOWYMI

MLECZNA Z MALINAMI I PIEPRZEM

HERBATA ZIELONA SENCHA

HERBATA CEYLON

HERBATA EARL GREY

HERBATA CZERWONA PU-ERH MANGO DOMINGO

HERBATA MALINOWY CHRUŚNIAK

HERBATA SAKURA-SMAK WIŚNI

HERBATA AMELIA

HERBATA KARMELLONE

HERBATA STRZAŁA AMORA

9,00 zł

9,00 zł

11,00 zł

11,00 zł

11,00 zł

11,00 zł

11,00 zł

12,00 zł

13,00 zł

MIX OWOCÓW W CZEKOLADZIE

ANANAS W CZEKOLADZIE

MORELE W CZEKOLADZIE

ŚLIWKA W CZEKOLADZIE

IMBIR W CZEKOLADZIE

15,00 zł

15,00 zł

15,00 zł

15,00 zł

15,00 zł

MIGDAŁY W CZEKOLADZIE

MIGDAŁY W BIAŁEJ CZEKOLADZIE Z CYNAMONEM

RODZYNKI W MLECZNEJ CZEKOLADZIE

RODZYNKI CAPPUCCINO W BIAŁEJ  CZEKOLADZIE

ORZECHY LASKOWE W MLECZNEJ CZEKOLADZIE

ORZECHY LASKOWE W MLECZNEJ CZEKOLADZIE Z KAWĄ

ORZECHY LASKOWE W  CZEKOLADZIE

WIŚNIE CZEKOLADZIE

ŻURAWINA CZEKOLADZIE

AGREST CZEKOLADZIE

13,00 zł

13,00 zł

10,00 zł

10,00 zł

13,00 zł

13,00 zł

13,00 zł

12,00 zł

12,00 zł

12,00 zł

10,00 zł

9,00 zł

10,00 zł

9,00 zł

9,00 zł

9,00 zł

9,00 zł

9,00 zł

9,00 zł

10,00 zł

10,00 zł

9,00 zł

10,00 zł

9,00 zł

CIEMNA Z WIŚNIAMI

10,00 zł